Blije këtë produkt
800 Lekë

Kapiteni pesëmbëdhjetë vjeçar ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2000 )

Autori:  Jules Verne
Përkthyesi:  Enver Fico

Pas një sezoni të dobët gjuetie, ndërsa bëhen gati për kthim, gruaja e pronarit të firmës, zonja Weldon, djali i saj pesëvjeçar Xhek dhe kushëriri i saj Benedikt u kërkojnë t’i çojnë në San Francisko, Disa ditë pas nisjes së udhëtimit, ata shpëtojnë pesë pasagjerë të një anije që ishte mbytur, si dhe qenin e tyre.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2000)
  • Botuar në: 2000
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 99927 40 46 9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 430
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 30 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania