Blije këtë produkt
600 Lekë

Kapiten Brekushi dhe sulmi i tualeteve folëse ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2018 )

Autori:  Dav Pilkey
Përkthyesi:  Nikolla Langore

Xhorxhi dhe Haroldi janë fëmijë të dëgjueshëm... Sa here që ndodh diçka e mbrapshtë, Xhorxhi dhe Haroldi, zakonisht, tregohen të përgjegjshëm! Duket se kanë filluar përsëri ato çapkënllëqet e tyre të vjetra! Në fillim, prishën kuvendin e shpikjeve të shkollës me një sërë rrengjesh prej të marrësh. Pastaj, krijuan pa dashje një ushtri prej tualetesh folëse të liga e të egra, të cilat u munduan të pushtonin botën. Kush do t'i ndalë ato tualete mishngrënëse? Duket si një detyrë për kapiten Brekushin!

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-00-313-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 140
  • Përmasat e librit: 135 x 210 x 7 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania