Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
500 Lekë

Kangur 2018 Problema dhe Zgjidhje ( Botuar nga: INFBOTUES në 2019 )

Autori:  Shoqata

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-173-70-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 112
  • Përmasat e librit: 112 x 240 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania