Blije këtë produkt
1000 Lekë

Kampi i spiunazhit ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Autori:  Stuart Gibbs
Përkthyesi:  Ino Gramozi

Në librin "Kampi i spiunazhit" - i cili është vazhdimi i librit "Shkolla e spiunazhit", kandidat për çmimin "Edgar Alan Poe" - përgatitja e Ben Riplejit për t'u bërë agjent sekret vazhdon edhe gjatë verës,e bashkë me të, edhe rreziqet. Ben Ripleji është nxënës i ciklit të mesëm, por shkolla e tij nuk është aspak "mesatare". Këtë semester ai është ushtruar per të qenë një agjent i nivelit të lartë, duke kaluar përmes shumë peripecive e rreziqeve, Tani që, më në fund, po mbërrijnë pushimet verore, Beni mezi po pret të argëtohet e të pushojë. Por kjo nuk ka si të ndodhë në kampin e spiunazhit në mes të pyllit, në natyrën e egër, gjatë stërvitjes për mbijetesë, ku MERIMANGA - një organizatë spiunzhi armike -ka infiltruar disa Spiunë. A do të mundet Beni t'i mposhtë përpara se ata të arrijnë ta heqin qafe?

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-286-05-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 322
  • Përmasat e librit: 142 x 206 x 27 mm

Njihu me Autorin

Stuart Gibbs -

Stuart Gibbs është autor i librave për fëmijë i cili jeton në Los Angelse CA. Ai ka shkruajtur katër libra, FunJungle, Moon Base Alpha, Shkolla e spiunazhit, Kampi i spiunazhit dhe Muskotieret e fundit. Ka lindur më 1969 në Filadelfia, PA por u transferua në San Antonio, TX kur ishte 7 vjeç. Është ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania