Blije këtë produkt
1200 Lekë

Kali valltar ( Botuar nga: Uegen në 2018 )

Autori:  Jojo Moyes
Përkthyesi:  Maksim Rakipaj

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-03-347-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 424
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 25 mm

Njihu me Autorin

Jojo Moyes -

Jojo Moyes ka lindur në vitin 1969 dhe u rrit në Londër. Pas një karriere të ndryshme duke përfshirë ndarjes nga si një kontrollues minitaksi, Typer e deklaratave Braille për të verbërit për NatWest, dhe shkrimtarit broshurë për Club 18-30, ajo e bëri një diplomë në Royal Holloway dhe Bedford College ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania