Blije këtë produkt
1500 Lekë

Kali dhe kalërimi ( Botuar nga: West Print në 2016 )

Autori:  Qamil Gjonbibaj

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: West Print (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928199935
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 184
  • Përmasat e librit: 170 x 240 x 10 mm

Njihu me Autorin

Qamil Gjonbibaj -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania