Blije këtë produkt
600 Lekë

Kafshët shtëpiake ( Botuar nga: Aeditions në x )

Autori:  Grup autorësh

Këta katër libra zhvillojnë ndjesinë e të prekurit dhe i njohin vogëlushët me konceptet e para dhe me botën që i rrethon.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (x)
  • Botuar në: x
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-177-15-5
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 12
  • Përmasat e librit: 140 x 140 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania