Blije këtë produkt
1000 Lekë

Kadri Hazbiu Krimet dhe Vrasja e tij ( Botuar nga: Botimet 55 në 2011 )

Autori:  Kastriot Dervishi

Dëshmi, fakte, Pleniumet e PPSH-së, Hetuesia dhe Procesi Gjyqësor. Mënyra si reagonte kupola e Sigurimit ndaj këtyre "besëprerëve" zbulohet për herë të parë në pohimet e Kadri Hazbiut gjatë hetimeve në vjeshtën e vitit 1982

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet 55 (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-106-04-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 290
  • Përmasat e librit: 153 x 228 x 21 mm

Njihu me Autorin

Kastriot Dervishi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania