Blije këtë produkt
1200 Lekë

Ju lutem mos e hapni: Gjë e gjallë ( Botuar nga: Botart në 2020 )

Përkthyesi:  Afërdita Mali

“Ju lutem, mos e hapni”, shkruhej në pakon misterioze që mori Nemo. Atëherë Nemo e hapi... UPS! Kur Nemo hapi pakon e rrallë, ndodhën tri gjëra: 1. Kërceu përpjetë një Kalorës Jeti i gjallë, i quajtur Ngrici – Monstra e Akullit. 2. Nisi të binte borë në mes të verës! 3. Dhe jeti nisi të zmadhohej. U zgjat 2.5 metër. Ndërkohë që qyteti u mbulua nga bora e ngrica, Nemos i shkonin djersët çurkë, pasi, ju lutem shumë tani, e si mund ta fshehësh një jeti të tillë?...

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 99928 286 77 2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 240
  • Përmasat e librit: 150 x 210 x 28 mm

Njihu me Autorin

Charlotte Habersack -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania