Blije këtë produkt
1200 Lekë

Ju "Doktori" i fëmijës suaj ( Botuar nga: IRISOFT EDUCATION në 2021 )

Autori:  Shefki Meta

Të dashur prindër të fëmijës! Neglizhenca paguhet me pasojën dhe të humbur jemi të dy palët. Ju pyesni dhe mësoni. Ne do të gjendemi gjithmonë pranë jush. Në vend të lotëve dhe dhembjes, le të përjetojmë gëzimin e një fryti të shëndetshëm, që jetën na e bën më të lumtur.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: IRISOFT EDUCATION (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928457530
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 354
  • Përmasat e librit: 132 x 200 x 15 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania