Blije këtë produkt
1500 Lekë

Jetëgjatësia - Pse plakemi dhe si mund ta shmangim atë ( Botuar nga: Jetart në 2021 )

Autori:  David A. Sinclair
Përkthyesi:  Ino Gramozi

"Një rrëfim elegant dhe emocionues, që meriton të lexohet me vëmendje nga kushdo." Siddharta Mukherjee, fituese e çmimnit Pulitzer dhe një nga autorët më në zë, sipas New York Times.

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Jetart (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928468215
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 385
  • Përmasat e librit: 165 x 240 x 40 mm

Njihu me Autorin

David A. Sinclair -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania