Blije këtë produkt
1200 Lekë

Jetë pas jete ( Botuar nga: Morava në 2017 )

Autori:  Kate Atkinson
Përkthyesi:  Taulant Hatia

Po sikur të të jepet mundesia ta jetosh jetën përsëri e përsëri,deri sa , më në fund, ta bësh ashtu sic duhet? Një natë të stuhishme me dëbore ,më 1910,në Angli lindi një fëmijë dhe vdiq pa marrë ende frymën e pare. Një natë te stuhishme me dëborë,më 1910, në Angli lindi një fëmijë dhe jetoi për të treguar historinë. Po sikur te kemi nje mundësi të dytë për gjithçka ? Po sikur të kemi një pafundësi mundësish për ta jetuar jetën? A do të ishe gati ta shpëtoje botën nga fati i pashmangshëm? A do të doje ?

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Morava (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-20-833-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 412
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 30 mm

Njihu me Autorin

Kate Atkinson -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania