Blije këtë produkt
800 Lekë

Jetë e fshehur ( Botuar nga: Ombra GVG në 2018 )

Autori:  Lee Seung-u
Përkthyesi:  Jonada Dervishi

Ki-Hyon njeri epsharak dhe i cekët, vuan nga ndjenja e fajit dhe përgjegjësia ndaj vëllait të tij më të madh, U-Hyon, i cili ka humbur të dyja këmbët në një aksident në ushtri. Ai është egoist dhe lakmitar dhe bëhet pjesë e një histo¬rie dashurie mes të vëllait dhe të dashurës së tij, Sunmi. Për shkak të këtyre marrëdhënieve emocionale, paragraf mbas paragrafi zbulojmë një realitet marrëdhëniesh gati të pabesueshme.Kjo mund të jetë një histori dashurie, më e çuditshmja që mund të keni lexuar, dhe që duket sikur endet në domenet e prozës së Murakamit, Borgesit apo Kafkës, e që ju bën të përjetoni ankth dhe trishtim. Lee Seung-U na kujton se dashuria mund të vijë në forma të ndryshme, por megjithatë është një forcë që na bashkon të gjithëve... pavarësisht nëse duam apo jo

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-06-214-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 264
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 15 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania