Blije këtë produkt
800 Lekë

Jetë burgu ( Botuar nga: Skanderbeg books në 2021 )

Autori:  Fatos Lubonja

Në këtë pikë të rrugëtimit mendoj se të gjitha këto histori i kam shkruar për t'i pranuar si të miat, si pjesë të vetes sime "të vërtetë" ato rroba dhe ato vuajtje qe i kam refuzuar me aq ngulm në krye të herës; per tëkuptuar se çeltira ku na duket se do te gjejmë veten tonë të vërtetë duke ecur, për kënaqësinë e trupit dhe shpirtit, me një kuptim jete dhe vdekjeje në zemër, nuk arrihet dot vecse duke bëre inventarin e prangave qe lëme prapa.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Skanderbeg books (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928221490
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 223
  • Përmasat e librit: 135 x 210 x 20 mm

Njihu me Autorin

Fatos Lubonja -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania