Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
800 Lekë

Jeta lakuriq e tregime të tjera ( Botuar nga: Çabej në 2018 )

Autori:  Luigi Pirandello
Përkthyesi:  Mustafa Greblleshi

Në këtë libër përfshihen tregimet: + Qypi + Jeta lakuriq + Në shenjë + Shpirt ndrituri + Tre mendimet e gungaçes + Zoti i vjetër + Në heshtje + Tersllëku i Pitagorës + E vdekura dhe e gjalla + Mendohu Xhakomino! + Rini + Lumturi + Kandelora + Në hotel vdiq dikush + Kërcim i hareshëm + Drita e shtëpisë tjetër

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Çabej (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 99927 33 00 4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 1554
  • Përmasat e librit: 140 x 206 x 15 mm

Njihu me Autorin

Luigi Pirandello -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania