Blije këtë produkt
1200 Lekë

Jeta ime me Stivënin ♦Udhëtim në pafundësi♦ ( Botuar nga: Albas në 2019 )

Autori:  Jane Hawking
Përkthyesi:  Olta Canka

Ligji i gravitetit bart dhe ruan harmoninë e udhës së trupave qiellorë nëpër pafundësi, ndërkohë që dashuria bart dhe ruan harmoninë në jetën e gjeniut Stivën Hoking, teksa ai endet mes tyre pambarimisht. Rrugëtim mes yjesh, shkencë, kërkime, zbulime, art dhe emocione pa fund, që përçohen prej dëshmisë së gruas që u magjeps nga shkëlqimi i këtij ylli vezullues, fati i të cilit ishte aq i pasigurt, duke u bërë pjesë e rrugëtimit të tij përmes ëndrrave, sfidave, luftërave, rritjes dhe lavdisë, që duket se nuk kanë fund.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 311 08 5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 428
  • Përmasat e librit: 130 x 208 x 35 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania