Blije këtë produkt
1500 Lekë

Jeta ime…... ( Botuar nga: UETPRESS në 2014 )

Autori:  Blendi Fevziu

Blendi Fevziu u lind në Tiranë më 18 Maj 1969 . U diplomua për Letërsi dhe Gjuhë shqipe më 1991. Ka nisur punë si gazetar më 1989 . Që prej vitit 1997 drejton emisionin OPINION .

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: UETPRESS (2014)
  • Botuar në: 2014
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-39-24-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 517
  • Përmasat e librit: 161 x 240 x 41 mm

Njihu me Autorin

Blendi Fevziu -

Blendi Fevziu gazetar shqiptar dhe drejtuesi i emisionit "Opinion" në TV Klan. Blendi Fevziu ka lindur me 18 maj 1969. Ai është drejtues i emisionit Opinion që në 31 gusht 1997. Është diplomuar për letërsi dhe gjuhe shqipe në Universitetin e Tiranes me 1991. Në vitin 1989 ka qene pjesë e stafit te gazetës ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania