Blije këtë produkt
500 Lekë

Jeronim Stilton 7: Misteri i syrit prej smeraldi ( Botuar nga: Botime Pegi në 2013 )

Autori:  Jeronim Stilton
Përkthyesi:  Agim Doksani

Aventurat gazmore të një miushi gazetar, familjes dhe miqve të tij, në një botë ku heroi ynë fiton gjithmonë. “Gjithçka zuri fill kur gjetëm hartën misterioze në tregun e sendeve të përdorura. Fliste për një ishull të largët, për një thesar të fshehtë. Kësisoj u nisëm, me një anije dydirekëshe; ishte vërtet një aventurë e paharrueshme…”

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2013)
  • Botuar në: 2013
  • ISBN-13: 978-9928-162-75-5
  • Nr. faqe: 119
  • Përmasat e librit: 140 x 185 x 8 mm

Njihu me Autorin

Jeronim Stilton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania