Blije këtë produkt
500 Lekë

James, studenti im amerikan ushtar në Irak ( Botuar nga: Minerva në 2013 )

Autori:  Fatos Tarifa

James Perkins, një emër i zakonshëm. Një prej mijëra studentëve, të cilëve u kam dhënë mësim deri më sot. Dhe një prej miliona ushtarëve amerikanë që kanë shërbyer, ose luftuar, përtej dy oqeaneve që i ndajnë Shtetet e Bashkuara nga pjesët e tjera të globit. Megjithatë, një njeri i jashtëzakonshëm. Një qenie njerëzore e mahnitshme.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Minerva (2013)
  • Botuar në: 2013
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-164-74-2
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 118
  • Përmasat e librit: 117 x 197 x 14 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania