Blije këtë produkt
800 Lekë

Ivani unik dhe i pashoq ( Botuar nga: Dritan në 2013 )

Përkthyesi:  Manushaqe Bako

Unë jam Ivani. Jam gorillë. Nuk është aq e lehtë sac duket...

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2013)
  • Botuar në: 2013
  • ISBN-13: 978-99956-21-89-6
  • Nr. faqe: 307
  • Përmasat e librit: 145 x 200 x 20 mm

Njihu me Autorin

Katherine Applegate -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania