Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
300 Lekë

Italishtja në udhëtim ( Botuar nga: Vllamasi në 2009 )

Autori:  Luan Kaceli

Ky udhëzues përmban biseda komunikuese në të gjithë aspekfet e jetës dhe ka një fjaior mjaft të pasur teknik me rreth 3500 fjalë teknike në dëgët dhe profesionet më kryesore, si ekonomi, tregti, turizëm, mekanikë, mjekësi, sport, etj.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vllamasi (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Italisht+Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-94-49-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 252
  • Përmasat e librit: 103 x 141 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania