Blije këtë produkt
700 Lekë

Ishulli misterioz 1 ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2006 )

Autori:  Jules Verne
Përkthyesi:  Sokrat Gjerasi

I bazuar në historinë e vërtetë të Alexander Selkirk, i cili mbijetoi vetëm për afro 5 vjet në një ishull të pabanuar në brigjet e Kilit. Romani i Vernit tregon historinë e pesë burrave dhe një qeni, të cilët zbresin me balonë në një ishull fantastik dhe mundohen të mbijetojnë në atë tokë misterioze, duke zbuluar një nga një sekretet e saj.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-52-73-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 294
  • Përmasat e librit: 133 x 206 x 25 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania