Blije këtë produkt
1000 Lekë

Internimi dhe burgimi komunist në Shqipëri ( Botuar nga: Botimet 55 në 2016 )

Autori:  Kastriot Dervishi

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet 55 (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-106-39-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 240
  • Përmasat e librit: 166 x 229 x 19 mm

Njihu me Autorin

Kastriot Dervishi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania