Blije këtë produkt
1000 Lekë

Ichigo Ichie ( Botuar nga: Botime Pema në 2021 )

Përkthyesi:  Fatbardha Statovci

Ichigo ichie, arti japonez i të jetuarit momente të paharrueshme, është një libër frymëzues që na mëson si... • të lirohemi nga e kaluara dhe e ardhmja për të krijuar nga çdo minutë diçka unike; • të integrojmë në jetën tonë filozofinë Zen, që Steve Jobs e mësoi nga një mjeshtër japonez dhe që qe çelësi i suksesit të tij; • të bëjmë nga sinkronitë një instrument të magjisë së vetëdijshme; • të krijojmë takime të paharrueshme në sferën profesionale dhe atë personale; • t'i përmirësojmë marrëdhëniet tona me një tip të ri të Mindfulness-it; • t'i hapim portat e rrjedhës sa herë që të kemi nevojë.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pema (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789951817035
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 205
  • Përmasat e librit: 130 x 178 x 20 mm

Njihu me Autorin

Héctor García -

Francesc Miralles -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania