Blije këtë produkt
1000 Lekë

I pathyeshmi ( Botuar nga: Uegen në 2015 )

Autori:  Laura Hillenbrand
Përkthyesi:  Taulant Hatia

Botuar për herë të parë i pathyeshmi “ është testamenti i paharueshëm i qëndrueshmërisë së mendjes njerëzore, trupit dhe shpirtit , sjellë me aq gjallëri nga autorja Laura Hillendbrand. Pjesmarrës në listën e librave të vitit të revistës Time. Fitues i çmimimt të librit nga Los Angeles Times dhe fituesi i një çmimi per librat biografik më të mirë.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 9928-03-249-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 348
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 27 mm

Njihu me Autorin

Laura Hillenbrand -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania