Blije këtë produkt
1000 Lekë

I ngërthyer nga ti ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2015 )

Autori:  Sylvia Day
Përkthyesi:  Meril Orti

“Gidioni më quan engjëllin e tij, por ai vetë është mrekullia e jetës sime. Luftëtari im i bukur, i plagosur, tejet i vendosur për të shkatërruar djajtë e jetës sime, ndërkohë që nuk pranon të përballet me të vetët. Betimet që shkëmbyem me njëri-tjetrin duhej të na kishin lidhur më fort nga ç’të lidh mishi e gjaku. Përkundrazi, ato thjesht hapën plagët e vjetra, shpërfaqën dhembjet e pasiguritë dhe nxorën armiqtë e përbetuar nga hijet ku ishin fshehur. Unë ndieja se si më rrëshqiste ai nga duart që e kishin shtrënguar fort, se si frikat e mia më të mëdha bëheshin realitet, se si përballej dashuria ime me sprova, për të cilat nuk isha e sigurt se kisha forcën e mjaftueshme që t’i përballoja”, pjesë nga libri.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-132-60-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 428
  • Përmasat e librit: 136 x 203 x 32 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania