Blije këtë produkt
500 Lekë

Hysni Lepenica Dokumente dhe Bibliografi V.3 ( Botuar nga: Triptik në 2019 )


Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Triptik (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-245-71-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 380
  • Përmasat e librit: 168 x 240 x 25 mm

Njihu me Autorin

Enver Memishaj Lepenica -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania