Blije këtë produkt
800 Lekë

Horoskopi Kinez,Maja & Kelt ( Botuar nga: Helga's Secrets në 2017 )

Autori:  Nikolas Herceku

Horoskopi Kinez bazohet mbi bashkimin e datë së lindjes me një cikël të veçantë të kohës, e cila përcaktohet nga lëvizjet e Hënës. Çdo cikël ka një zgjatje prej 60 vjetësh, gjatë të cilit alternohen 12 sektorët, secili me një zgjatje të një viti hënor që konsiston në 354 ditë, sipas elementeve: Uji, Metali, Zjarri, Toka dhe Druri. Horoskopi Maja: Si njohës te mëdhenj te disiplinës astrologjike, Majat arritën të përpunojnë një horoskop të tyre, e cila përfshin 13 shenja që u korrespondojnë po aq kafshëve.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Helga's Secrets (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-09-050-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 146
  • Përmasat e librit: 146 x 206 x 10 mm

Njihu me Autorin

Nikolas Herceku -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania