Blije këtë produkt
1500 Lekë

Homo deus ( Botuar nga: Botart në 2018 )

Autori:  Yuval Noah Harari
Përkthyesi:  Aulona Ormeni

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-219-77-0
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 440
  • Përmasat e librit: 160 x 230 x 45 mm

Njihu me Autorin

Yuval Noah Harari -

Yuval Noah Harari eshte nje autore me origjne Izrealite. Ai eshte historian dhe profesor ne Departamentin e Historise ne Universaitetin Hebre te Jeruzalemit. Harari eshte autori i bestsellerit Sapiens: Nje histori e shkurter e njerzimit, Homo Deus: Nje histori e shkurter e se ardhmes , dhe 21 Leksione per ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania