Blije këtë produkt
5500 Lekë

Homeland ( Botuar nga: Botimet HOMELAND në 2018 )

Autori:  Fation Plaku

Riviera shqiptare, alpet dhe mjaft bukuri që ofron Shqipëria janë paraqitur përmes një albumi fotografik nga Fatjon Plaku. I apasionuar pas bukurisë së rivierës ai nuk nguron të vendosë objektiv në çdo detaj të natyrës së paprekur nga dora e njeriut si një resurs për tu shfrytëzuar jo vetëm nga vendasit, por edhe nga turistët e huaj. Ky album me fotografi do të jetë një guidë për të gjithë turistët që mund të tregojnë akoma më shumë interes për të vizituar Shqipërinë. E gjithë bukuria e resurseve natyrore dhe pikave turistike të Shqipërisë janë shkrepur nga një aparat, i cili pasqyron një Shqipëri larg rrëmujave të krijuara prej ndërtimeve dhe ndërhyrjeve pa kriter të dorës së njeriut.

Çmimi: 5500 Lekë
Blije këtë produkt
5500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet HOMELAND (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip +Anglisht
  • ISBN-13: 978 9928 4516 0 6
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 226
  • Përmasat e librit: 297 x 286 x 22 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania