Blije këtë produkt
400 Lekë

Historiku i botërorëve të futbollit Kupa e Botës I ( Botuar nga: Botimet MAX në 2010 )

Autori:  Grup autorësh
Përkthyesi:  Guri Shyti

Midis dëshirave dhe shqetësimeve tona të përditshme, bën vend një skuadër që nuk është thjesht e vetëm skuadra e zemrës, por ndoshta shumë më tepër se aq.nNë faqet e këtij libri nuk do të mungojnë as rekordet. Rekord - një nga ato fjalë që thuhet kështu në pothuaj të gjitha gjuhët. Sidoqoftë, rekordet janë bërë për t'u thyer dhe për të mbetur në histori, por edhe për të dalë prej saj.nNdërkaq, rekorde të reja vendosen, emra të rinj shfaqen për të mos u harruar kurrë...nDhe futbolli mbetet po aq popullor sa dikur, përherë e më i dashur, më mbresëlënës.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-37-09-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 0
  • Përmasat e librit: 20 x 13 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania