Blije këtë produkt
1100 Lekë

Historia osmane dhe institucionale ( Botuar nga: Botime ALSAR në 2019 )

Autori:  Mehmet Maksudoğlu
Përkthyesi:  Enilda Meidani

Çmimi: 1100 Lekë
Blije këtë produkt
1100 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime ALSAR (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789751742018
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 643
  • Përmasat e librit: 150 x 215 x 45 mm

Njihu me Autorin

Mehmet Maksudoğlu -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania