Blije këtë produkt
1200 Lekë

Historia e rilindjes Shqiptare ( Botuar nga: Helga's Secrets në )

Autori:  David Icke
Përkthyesi:  Orgent Niko

Vepra kryesore e këtij libri është zbulimi i të fshehtave apo manipulimeve të mëdha historike. Ky libër ndjek si një fill i dritën e historisë dhe figurat pishtar të njerëzimit, si edhe figurat apo institucionet e errëta e të fetishizuara me dredhi e gënjshtra nga historia. Autori tregon se planetin e kanë drejtuar dhe vazhdon ta drejtojë një pakicë nga Vllazëria e lashtë që nga koha e Egjiptit, të cilët janë manipuluar nga shteti Luciferik dhe, gjithashtu edhe ata kanë manipuluar me të njëjtën mënyrë njerëzimin. Hap pas hapi lexuesi do të shikojë këndvështrimin e autorit për disa nga fetë kryesore të njerëzimit, duke duke i quajtur ato si shkaktare të prodhimit të një lumi të madh enerigjie negative mbi planet, për shkak të intolerancës dhe fondamentalizimit reciprok.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Helga's Secrets ()
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99956-816-9-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 460
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 35 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania