Blije këtë produkt
1200 Lekë

Historia e jetës sime ( Botuar nga: Dudaj në 2003 )

Përkthyesi:  Pranvera Xhelo

Hillary Rodham Clinton është e njohur për qindra milionë njerëz në mbarë rruzullin. Megjithatë, përveç miqve të ngushtë dhe familjes së saj, të paktë janë ata që e kanë dëgjuar përshkrimin e udhëtimit të saj të jashtëzakonshëm.  Historia e jetës sime është një jetëshkrim i shkurtër, që shpalos jetën e saj gjatë viteve që kaloi në Shtëpinë e Bardhë. Ky libër është gjithashtu kronika e historisë që jeton me Bill Klintonin, një aventurë më shumë se tridhjetëvjeçare mes dashurisë dhe politikës, që i mbijetoi tradhtisë personale, hetimeve të pafundme të palëve dhe shqyrtimit të vazhdueshëm e të hollësishëm nga ana e publikut.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2003)
  • Botuar në: 2003
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-50-66-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 648
  • Përmasat e librit: 141 x 221 x 43 mm

Njihu me Autorin

Hillary Rodham Clinton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania