Blije këtë produkt
1100 Lekë

Histori të këndshme për vogëlushë ( Botuar nga: Aeditions në 2021 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Maklena Çabej

Histori të këndshme plot dhembshuri e dashuri për të kënaqur vogëlushët para gjumit dhe për tua bërë ëndrrat më të bukura.

Çmimi: 1100 Lekë
Blije këtë produkt
1100 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928349194
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 196
  • Përmasat e librit: 204 x 235 x 20 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania