Blije këtë produkt
700 Lekë

Histori të frikshme nga shoku fantastik ( Botuar nga: Ideart në 2021 )

Autori:  Jeff Kinney
Përkthyesi:  Artan Miraka

Merr një elektrik dore, futu poshtë batanijes dhe kridhu në botën mizore me humor të paparashikueshëm të imagjinatës së Roul Xhefersonit. Do të hasësh zombie, vampirë, fantazma e shumë më tepër në këto rrëfenja jashtëzakonisht komike. Historitë e frikshme të Roulit mund të të mekin gazin, por kujdes... se mund të përfundosh duke fjetur me dritë ndezur.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ideart (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 272 63 8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 218
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania