Blije këtë produkt
1000 Lekë

Histori pa mbarim ( Botuar nga: Dudaj në 2004 )

Autori:  Michael Ende
Përkthyesi:  Robert Shvarc

"Bëj ç'të duash", thotë mbishkrimi në simbolin e pushtetit i sundues pa kufij të Fantastikës. Por se ç'do të thotë kjo në të vërtetë,Bastiani e merr vesh vetëm pas shumë kërkimesh të gjata, e të mundimshme. Nga e njëjta shtëpi botuese, në vijim të "Legjendave të fantazisë", edhe dy libra të tjerë nga M. Ende:"Xhim Kopsa dhe Lukas makinisti"dhe "Xhim Kopsa dhe Trembëdhjetë të Tërbuarit".

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2004)
  • Botuar në: 2004
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-50-89-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 504
  • Përmasat e librit: 140 x 220 x 33 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania