Blije këtë produkt
1200 Lekë

Histori me lodra ( Botuar nga: Aeditions në 2010 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Virgjil Muçi

Ashtu si ju, lodrat gëzohen e lumturohen, ndonjëherë edhe trishtohen. Ndiqni aventurat dhe historitë e tyre në këtë përmbledhje të veçantë dhe mësoni se çfarë bëjnë lodrat tuaja kur ju nuk gjendeni pranë tyre.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-41-13-9
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 118
  • Përmasat e librit: 230 x 300 x 15 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania