Blije këtë produkt
500 Lekë

Histori Gazmore: Një miush fisnik i vërtetë nuk hedh ... vickla ( Botuar nga: Botime Pegi në 2017 )

Autori:  Jeronim Stilton
Përkthyesi:  Agim Doksani

Të dashur miq brejtës, Këtu në Miushëri, në Ishullin e Miushëve, librat e mi janë që të gjithë bestseller ! Po si kështu, nuk i njihni? Janë histori gazmore, më të buta se mocarela, më të shijshme se gruvieri, më ndjellëse se gorgonxola... histori për t'u pirë në kupë... Fjalë nderi e Jeronim Stiltonit! NJE MIUSH FISNIK I VERTETE NUK HEDH... VICKLA! "Ç'figurë të shëmtuar prej miu gjirizi të fëlliqur bëri im kushëri Çarku në festën e konteshës Snobikiatis! Kroi hundët me putra, kroi veshët me gishtin e vogël... dhe të gjithë u tallën me të! Por nuk është e vështirë të bëhesh një miush fisnik: mjafton t'i hedhësh një sy udhëzuesit fort zbavitës të Sjelljes Sqimatare!"

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-248-08-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 126
  • Përmasat e librit: 142 x 186 x 10 mm

Njihu me Autorin

Jeronim Stilton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania