Blije këtë produkt
500 Lekë

Histori Gazmore: Një ditë supermiushore & prej kampioni ( Botuar nga: Botime Pegi në 2018 )

Autori:  Jeronim Stilton
Përkthyesi:  Agim Doksani

Një ditë supermiushore... prej kampioni! "Unë jam një miush intelektual, por si të gjithë brejtëstt kam një pasion të madh: futbollin! Edhe unë jam tifoz... por një tifoz miushfisnik,: për mua sporti është kurajë, ndiershmëri dhe miqësi!"

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-233-21-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 126
  • Përmasat e librit: 142 x 186 x 5 mm

Njihu me Autorin

Jeronim Stilton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania