Blije këtë produkt
500 Lekë

Histori Gazmore: Ishulli i thesarit fantazmë ( Botuar nga: Botime Pegi në 2017 )

Autori:  Jeronim Stilton
Përkthyesi:  Agim Doksani

Ah, ç'pushime të tmerrshme në Detet e Jugut! Në fillim, një udhëtim me gjak të ngrirë në avion, pastaj mbytja e anijes dhe dalja në një ishull të shkretë, ku natën dëgjoheshin zhurma të çuditshme. Ndoshta është fantazma e Piratit Putërargjendi, në bordin e galerës së tij misterioze...

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2017)
  • Botuar në: 2017
  • ISBN-13: 978-9928-248-30-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 126
  • Përmasat e librit: 140 x 185 x 10 mm

Njihu me Autorin

Jeronim Stilton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania