Blije këtë produkt
450 Lekë

Histori Dashurie ( Botuar nga: Dritan në 2004 )

Autori:  Erich Segal
Përkthyesi:  Manushaqe Bako

Historia e një lojtari të pasur të Harvardit dhe e një mjeshtreje të zgjuar të muzikës në Redklif, që nuk kanë asgjë të përbashkët përveç dashurisë dhe kanë mundësinë të ndajnë gjithçka, veç kohës. Kjo është historia e mrekullueshme, tronditëse dhe e sinqertë e Oliver Beretit IV dhe Xhenifer Kavilerit. Me humor dhe thumbues, i trishtueshëm dhe sfilitës, romani i mrekullueshëm i Erik Segalit do t'ju rrëmbejë, do t'ju mbajë dhe do të bëhet juaji përgjithmonë. Mbi 21 milionë kopje të "Histori Dashurie" janë shitur në 33 gjuhë. Ju, sikurse më shumë se 21 milionë të tjerë do të bini në dashuri me librin "Histori Dashurie”. Jo një eksperiencë. Lexuesi që i bashkohet këtij libri do të ndihet më shumë si një personazh i pashkruar i Segalit se sa thjesht lexues, duke e jetuar historinë nga brenda.

Çmimi: 450 Lekë
Blije këtë produkt
450 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2004)
  • Botuar në: 2004
  • ISBN-10: 99927-949-9-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 140
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania