Blije këtë produkt
1250 Lekë

Hipnotizuesi ( Botuar nga: Dituria në 2011 )

Autori:  Lars Kepler
Përkthyesi:  Ilira ShurbaniAurora Kënga

Mbetesh pa fjalë dhe përpiqesh të kuptosh se kush është Lars Kepler. Njeriu që me shkopin e tij magjik ka krijuar një prej romaneve më të mira të krimit, i cili të shtyn ta lexosh brenda një nate. Ngjarja zhvillohet në Suedi, por personazhet, dilemat dhe rasti i vrasjes makabre janë universale.

Çmimi: 1250 Lekë
Blije këtë produkt
1250 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2011)
  • Botuar në: 2011
  • ISBN-13: 978-9928-103-13-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 548
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 38 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania