Blije këtë produkt
1200 Lekë

Heshtja rrëfimi i një polici ( Botuar nga: Dritan në 2021 )

Autori:  Gianni Palagonia
Përkthyesi:  Ajsela Koka

Tabloja e një mafieje siciliane, që sot punun në hije, veshur me xhaketë e kravatë, nën tingullin e tenderëve të mëdhenj, punëve të pisëta dhe korrupsiunit. Nga zëri i një polici, që nuk i lë rehat, fytyra e vërtetë e një bote besnike ndaj vetvetes dhe rregullave të veta, po që të çurientun me aftësinë për t'u rinovuar duke ndjekur rrymën. Një histori këmbënguljeje dhe zemërimi, për të kuptuar se me mafien jetohet çdo ditë.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928184849
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 362
  • Përmasat e librit: 145 x 207 x 30 mm

Njihu me Autorin

Gianni Palagonia -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania