Blije këtë produkt
1800 Lekë

Heronjtë ( Botuar nga: Botimet 55 në 2015 )

Përkthyesi:  Skënder Shkupi

Çmimi: 1800 Lekë
Blije këtë produkt
1800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet 55 (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-106-33-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 524
  • Përmasat e librit: 159 x 239 x 36 mm

Njihu me Autorin

Simon Sebag Montefiore -

Simon Jonathan Sebag-Montefiore (lindur më 27 qershor 1Simoni u arsimua në Ludgrove School, Harrow, dhe Gonville and Caius College, Cambridge, ku studioi për histori. Librat e Montefiores, nga më të shiturit në botë, janë botuar në 33 gjuhë. Vepra e tij i parë historike, Catherine the Great & Potemkin, u ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania