Blije këtë produkt
900 Lekë

Hebrenjtë dhe republika e kanunit ( Botuar nga: Botime Fishta në 2014 )

Autori:  Mehmet Elezi

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Fishta (2014)
  • Botuar në: 2014
  • ISBN-13: 978-9928-161-34-5
  • Nr. faqe: 239
  • Përmasat e librit: 140 x 204 x 13 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania