Blije këtë produkt
800 Lekë

Harry Potter dhe i burgosuri i Azkabanit 3 ( Botuar nga: Dituria në 2003 )

Autori:  J. K. Rowling
Përkthyesi:  Amik Kasoruho

Jeta e Harrit është në rrezik: Një vrasës i rrezikshëm është arratisur nga burgu i frikshëm i Azkabanit dhe po e ndjek pas, i vendosur ta vrasë. Ndoshta kësaj rradhe as shkolla magjike, dhe as shokët e tij nuk mund ta ndihmojnë dot.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2003)
  • Botuar në: 2003
  • ISBN-10: 99927-59-03-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 328
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 20 mm

Njihu me Autorin

J. K. Rowling -

L Rowling eshte autorja e shtate librave te sages se "Harry Poterit", te botuar ne periudhen mes viteve 1997 dhe 2007, 450 milione kopje te shitura ne te gjithe boten, ne me shume se 200 territore dhe te perkthyer ne 79 gjuhe. Keto libra jane bere tete filma te bujshem nga Warner Bros. Rowling-u ka shkruar tre ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania