Buy this product
800 Lekë

Harry Potter dhe dhoma e të fshehtave 2 ( Published by: Dituria in 2002 )

Author:  J. K. Rowling
Translator:  Amik Kasoruho

Që kur Harry kthehet në shtëpi për pushimet verore, Dërslit sillen keq dhe diçka I fshehin. Harry mezi pret të kthehet në shkollën e tij të dashur në Hoguorts. Por tamam kur ai po bën gati valixhet, merr paralajmërimin: Hoguortsi kërcënohet nga një fatkeqësi! Dikush i shndërron nxënësit e tij në gur. Mbase është Drako Mallfoi? Mbase Hagridi? Apo mos është dikush për të cilin ka më shumë dyshime... Harry Potter vetë?

Price: 800 Lekë
Buy this product
800 Lekë

Product Details

  • Publisher: Dituria (2002)
  • Published in: 2002
  • ISBN-10: 99927-47-83-3
  • Format: Paperback
  • Page nr.: 276
  • Book dimensions: 140 x 210 x 15 mm

More About the Author

J. K. Rowling -

L Rowling eshte autorja e shtate librave te sages se "Harry Poterit", te botuar ne periudhen mes viteve 1997 dhe 2007, 450 milione kopje te shitura ne te gjithe boten, ne me shume se 200 territore dhe te perkthyer ne 79 gjuhe. Keto libra jane bere tete filma te bujshem nga Warner Bros. Rowling-u ka shkruar tre ...

More about the author
All rights reserved. © 2015 Library Albania