Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
700 Lekë

Hapat drejt vetvetes ( Botuar nga: Asd-studio në 2018 )

Autori:  Elona Spahiu Sauku

E lindur në Tiranë dhe e edukuar me dëshirën dhe dashurinë për jetën. Ka kryer studimet e larta për: Ekonomi dhe Politika të Zhvillimit Rural dhe Studime Pasuniversitare Master në: Ekonomi dhe Politika, pranë Fakultetit të Agrobiznesit, UBT Tiranë. Rruga drejt njohjes së vetvetes shënoi një kthesë nëjetën e saj. Me dëshiren e madhe për të ndarë me lexuesin, këtë udhëtim drejt njohjes së vetvetes", sikur dhe një rresht t'ju bejë të mendoni, është një hap për të kthyer sytë nga vetvetja. Menaxhon biznesin e saj të ndërthurur midis " librit, jogës dhe meditimit" Pjesmarrëse në forumin e "Global ëoman Business Forum" dhe Mastermind Class. E më pas anëtare në " Global Woman"..

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Asd-studio (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-4502-4-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 212
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 15 mm

Njihu me Autorin

Elona Spahiu Sauku -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania