Blije këtë produkt
500 Lekë

Hallouini… obobo, ç'frikë maçoku! ( Botuar nga: Botime Pegi në 2017 )

Autori:  Jeronim Stilton
Përkthyesi:  Agim Doksani

HALLOUINI... OBOBO Ç'FRIKË MAÇOKU! "Njoha Hirnushe Terribraksin, një miushe joshëse që banon në një varrezë dhe sorollatet me një makinë varrimi... dhe u detyrova të merrja pjesë në një festë Hallouini me një menu... rrëqethëse!” Në libër do të gjesh edhe tërë të fshehtat për të organizuar një festë Hallouini!

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-248-02-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 126
  • Përmasat e librit: 141 x 187 x 10 mm

Njihu me Autorin

Jeronim Stilton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania